Rreth nesh

Henan Yongxin Teknologjia Co, Ltd. është e vendosur në pjesën veriore të Kinës "Pearl" - Henan Xinxiang Kombëtare Zona Ekonomik dhe Zhvillimit Teknologjik. ekonomike, kulturore, arsimore, qendra të transportit, transportit qendër qyteti i veriut të Henan, qyteti i rëndësishëm në fushën kryesore të aglomerat urban Central Plains, e lartë 100 qytete me konkurrencën plotë të qyteteve të Kinës, më të mirë të qytetit ekologjikisht të jetueshme në Kinë, qyteti pyjor kombëtar të Kinës, dhe Kinës turizmit shkëlqyer. Nderon Shumë të tilla si qytete, qytetet kombëtare të shëndetit të Kinës, dhe qyteteve të qëndrueshme të Kinës, në jug të lumit Verdha, në veri të Taihang, Pekin-Guangzhou me shpejtësi të lartë hekurudhor, Pekin-Guangzhou hekurudhore, Xinhe hekurudhore, Zhengji me shpejtësi të lartë hekurudhor, Daguang lartë -speed, Pekin-Hong Kong-Makao me shpejtësi të lartë kryqëzimin Lokacioni është e shkëlqyer, mjedisi është i bukur dhe klima është e këndshme.

rreth-nesh

Henan Yongxin Teknologjia Co, Ltd. është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë që materialet Masters kryesore membrana, e specializuar në R & D, projektimin dhe prodhimin e teknologjive të filtrimit dhe të ndarjes. Ajo është një anëtar i Shoqatës Kinë Film Industrisë. Kompania ka një numër të patentave model të shërbimeve, si dhe ka vendosur bashkëpunim të ngushtë horizontal teknik dhe kontakt me Institutin e pluhur Metalurgjisë të Universitetit Qendrore Jugore, Universitetin e Pekinit i Shkencës dhe Teknologjisë dhe institucioneve tjera dhe institutet kërkimore.

Në dhjetë vitet e fundit, kompania ka përfunduar kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin në masë të membranave inorganike qeramike dhe pluhur çelik membranat sintered. Ajo është një proces i prodhimit nga sintering materiale filtër në filtër të ndryshme (bazë) në Kinë, si dhe filtrimit të ndryshme. prodhues i specializuar për projektimin e sistemit dhe prodhimit. Përmes viteve të risi të vazhdueshme dhe të akumulimit, produktet e kompanisë janë përdorur gjerësisht në metalurgji, rafinimit, kimikatet gjobë, kimike e qymyrit, fibra kimike, trajtimit të ujit, farmaceutike, letër e prodhimit të energjisë, makineri dhe industri të tjera.

Kompania zë një sipërfaqe prej 22.000 metra katrorë, sipërfaqe ndërtimi prej 18.000 metra katrorë, asetet totale të kompanisë e më shumë se 200 milionë juan, forcë të fortë ekonomik, pajisje të përparuara të prodhimit, teknologji të sofistikuar të prodhimit, metoda të sofistikuara testimin dhe sistem i shëndoshë të menaxhimit të cilësisë, i miratuar ISO9001: 2000 ndërkombëtare të sistemit të çertifikimit të cilësisë, ISO14001 menaxhimit të mjedisit certifikimit të sistemit, OHSAS18001 profesionale shëndetësore dhe menaxhimit të sigurisë të sistemit, dhe D1, D2 presioni enë licencës dizajn dhe A2 enë nën presion licencë të prodhimit, mund të jetë projektuar sipas kërkesave të përdoruesit për pajisje dhe inxhinierike dhe rinovim ekipi .Të kompanisë hulumtimit përbëhet nga 25 persona, 2 inxhinierë të lartë, 10 inxhinierë dhe 15 teknikë të lartë. Ka një sistem të rreptë të civilizuar operimit të ndërtimit, të gjitha seminaret janë kat epoxy GMP dhomë të pastër. Kjo është pararojë e menaxhimit të seminarit industrisë filtrimit Kinës. Përdorimi i avancuar sistemin e menaxhimit ERP, çdo produkt dhe çdo proces është i kontrolluar në prodhimin ligët dhe të rregullt.

rreth-us01
rreth-us02
rreth-us03

Ne do të vazhdojmë t'i përmbahet frymën e ndërmarrjeve të "vetë-përmirësim, risi dhe përsosuri", dhe gjithmonë t'i përmbahen politikën e cilësisë së "Cilësia e parë, Customer Lartë, përmirësim të vazhdueshëm, Përmirësimi i vazhdueshëm", të krijojë një ekip të menaxhimit të klasit të parë, dhe të ofrojë produkte të klasit të parë dhe të shërbimeve për klientët.

Ne ftojmë sinqerisht kompaninë tuaj për të vizituar Kinën dhe do të donte për të ndarë me ju. Bazuar në Plains Qendrore, përballet të gjithë vendin, dhe të kërkuar për të botës, ne të sigurojë cilësi të lartë dhe të besueshme filtrimit dhe pastrimit të pajisjeve për konsumatorët vendas dhe të huaj, dhe të bëjmë pjesën tonë për zhvillimin e shkaku mjedisore në botë për mbrojtjen.


WhatsApp Online Chat!