ЗА НАС

извршување на квалитетот на најдобрите

Хенан Yongxin технологија копродукции, ООД. се наоѓа во Кина "Северна бисер" - Хенан Xinxiang Националниот економски и технолошки развој на зоната. Економските, културни, образовни, транспортен центар, транспортен центар град во северниот дел на Хенан, важен град во јадрото областа на урбана агломерација Централна Plains, првите 100 градови со сеопфатна конкурентноста на градови во Кина, најдобрите еколошки сносен град во Кина, националната шума град на Кина, и Кина одлични туризам. Многу почести, како што се градовите, Кина националните здравствени градови, и одржливи градови во Кина, на југ кон Жолтата Река, на север до Taihang, Пекинг-Куангџоу високо-брзински железнички, Пекинг-Куангџоу железница, Xinhe железница, Zhengji високо-брзински железнички ...

ПРОИЗВОДИ

Производи на компанијата биле широко се користат во металургијата, рафинирање, парична казна хемикалии, јаглен хемиски,
хемиски влакна, третман на вода, фармацевтската, производство на електрична енергија хартија, машини и други индустрии.

WhatsApp Онлајн Chat!